середа, 6 липня 2011 р.
Майбутні місіонери
Протягом двох тижнів у наших парафіях ревно працювали брати семінаристи Дрогобичцької Духовної семінарії Олег Турків і Роман Копач. Брати належать до місійного братства, тож вірні своєму покликанню провели початок канікул на місійних теренах. Протягом двох тижнів майбутні священики займалися катехизацією дітей, проводили зустрічі з молодю, організовували нічні чування і проповідували Боже Слово у храмі. Також своєю працею упорядкували подвіря дитячого соціального центру. Тут вони змайстрували дитячий майданчик, лавочки для відпочинку, змурували заїд. Працьовитими руками розчищено подвіря біля капличок у селах Романівка та Осіївка. В Романівці споруджена скромна дзвіниця. За порадою апостола Павла брати стали «Усім для всіх, щоБ хоч де- кого спасти». Окрім того, брати подарували аналой для каплички у Бершаді і набір риз для кожної парафії. Дякую Богу за їхню ревність і місійний запал, жертовність свого часу і сил. Від раннього ранку і до пізнього вечора щоденно брати трудилися для поширення Божого Царства у світі і слави Христової Церкви. Дивлячись на їхню працю в молитві дякую батькам за вимолені покликання, а вчителям та вихователям Дрогобичцької Духовної Семінарії за навчання та виховання добрих і надійних працівників на Христовій ниві.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар